Kanal D Canlı İzle

698
Canlı
tam ekran!

Kanal D

Aydın Doğan'ın Doğan Medya Grubu bünyesindeki en eski kanalı olan Kanal D, geniş ve sadık bir izleyici kitlesine sahiptir. Genel yayın yapan kanalda müzik, spor, siyaset, dizi, sinema, haber gibi kategorilerde birçok kaliteli yapım barınmaktadır. Doğan Holding'in aynı isimle Romanya'da da Kanal D'si vardır. 2009 genel izlenme oranlarında Türkiye'nin en çok izlenen kanalı olmuştur. Spor müdürlüğünü ünlü bir isim olan İlker Yasin yürütmektedir. Türkiye'de HD yayına geçen ilk ulusal televizyon kanalıdır.


Ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand bu kanalda haber sunmuştur. Kanal D'nin efsaneleşmiş dizileri arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki, Hanımın Çiftliği, Aşk-ı Memnu, Kavak Yelleri, İntikam, Kuzey Güney, Fatmagül'ün Suçu Ne, Yaprak Dökümü ve Sihirli Annem bulunmaktadır. Kanal D Türk televizyonlarında Show TV'den sonra en fazla yerli ve yabancı dizi yayınlayan kanal ünvanına sahiptir.


Doğan Medya, İsviçreli bir ortak ile birlikte Romanya'da da Romence yayın yapan Kanal D'yi faaliyete geçirmiştir. Kanal D'nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında görme engelliler için sesli dizi uygulaması engelsiz.kanald.com.tr adresinden takip edilebilmektedir. Bu özellik de Türkiye'de bir ilktir. Kanal D, CNN Türk, teve2, TAY TV, Dream TV, Cartoon Network ile kardeş kanaldır.


Etiketler : canlı tv kanal d, kanal d donmadan, hd, kesintisiz kanal d, canlı yayın
Kategori : Ulusal Şehir : İstanbul

Kanal D DİZİLERİ

Kanal D PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan DTV HABER VE GÖRSEL YAYINCILIK A.Ş.
  • Web http://www.kanald.com.tr
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 413 51 11
  • Adres Doğan TV Center 100. Yıl Mah. 34204 Bağcılar/İstanbul
Ulusal Kanallar