Vatanım Sensin Bu Perşembe Çok Kalabalık
2018-05-16 17:17:40

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin, Kanal D'de her hafta reytinglerde ilk sırada bulunuyor. İzleyiciler tarafından fazlasıyla beğenilen ve her Perşembe tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen dizide bu hafta kadro oldukça zengin olacak.

Normalde bile oyuncu kadrosu fazlasıyla zengin olan Vatanım Sensin dizisinde bu hafta konuk oyuncular oldukça önemli bir yer tutacak.

Beran Soysal, Emre Taşkıran ve Alper Çankaya'nın konuk olarak katılacağı Vatanım Sensin, bu Perşembe de izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

 

Dizinin Kadrosu Beğeni Topluyor

 

Kanal D'nin en başarılı yapımlarından biri kabul edilen Vatanım Sensin'in başrolleri izleyiciler tarafından özellikle ilgi topluyor. 

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç gibi, hem birbirleriyle uyumlu hem de oldukça popüler ve başarılı iki ismin başrollerini paylaştığı dizi, konusuyla da izleyicilerin ilgisini çekmekte. 

Reytinglerde her zaman zirvede olan bu yapım, bu defa işin içine bir de yepyeni konuk oyuncular dahil olunca bambaşka bir dizi deneyimi sunacak gibi görünüyor. İzleyiciler Vatanım Sensin için Perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyor.

Sayfayı paylaş
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
Bu haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!
HABER ARŞİVİ