Cumartesi Günü Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
2018-04-08 23:21:47
Survivor 2018'de heyecan her geçen gün yükselirken dokunulmazlık oyunlarında da yeni format ilk defa 7 Nisan 2018, Cumartesi günü yayınlanan dokunulmazlık oyununda denendi. TV8'in ve Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor yavaş yavaş finale doğru ilerlerken adalarda da yarışma heyecanları devam ediyor. Bir taraftan her iki takımda daha fazla oyun kaybetmek istemiyor diğer taraftan da Acun yeni formatla takımları iki kat daha fazla zorluyor. Zira yeni dokunulmazlık oyunu formatına göre; takımlar artık her hafta bir yerine iki dokunulmazlık oyunu oynayacaklar ve eleme adayları bu oyunların sonuçlarına göre konseyde belirlenecek. Yeni formatta ki ilk oyunda dün gece oynandı ve kazanan takım belli oldu. Peki Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı ve ilk eleme adayları kimler oldu?

7 Nisan, Cumartesi gecesi gönüllüler ile ünlüler arasında oynanan ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler 10 - 8 kazandılar. Oyunu kaybeden gönüllüler daha sonrasında bireysel dokunulmazlık için bir oyun daha oynadılar ve bireysel dokunulmazlık sembolü gönüllüler adasından Damla'ya gitti.

Gönüllüler konseyde hangi ismi yazdılar ve hangi isimler eleme potasına girdiler? Bildiğiniz gibi Survivor All Star 2018'de önceki dönemlerde de olduğu gibi konseyde takım üyeleri bir isim çıkarıyor, ayrıca bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi de bir eleme adayı çıkarıyordu. 7 Nisan, Cumartesi günü oynanan oyun sonrasında kaybeden gönüllüler, konseyde Cumali'yi eleme adayı olarak gösterdiler. İsmi son günlerde sık sık yazılan Cumali'nin gergin tavırları gözlerinden okunurken Damla'nın da adayı merakla bekleniyordu. Damla ise takım arkadaşı Yağmur'u işaret etti ve neticesinde bu haftanın ilk eleme adayları Cumali ve Yağmur oldu. 8 Nisan, Pazar günü ise ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak ve bu oyunda da kaybeden takım bir eleme adayı daha çıkaracak. Eğer ünlüler takımı kaybederse onlar iki aday birden çıkaracaklar ve neticede 4 aday bu haftanın eleme listesine girecekler, ancak gönüllüler oyunu kaybederse sadece 1 adet aday çıkaracaklar, zira sadece konseyde yazılan isim aday olacak ve toplamda 3 adet gönüllü eleme tahtasına oturacak.
Sayfayı paylaş
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
    Bu haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!
    HABER ARŞİVİ