Fox TV Canlı İzle

5479
kişi izliyor.
tam ekran!

Fox TV

İhlas Holding bünyesindeki TGRT'nin frekanslarına yerleşen FOX TV Amerikan menşeli News Corporation şirketinin kanalıdır. Ülkemizdeki yayına başlama tarihi 24 Şubat 2007'dir. Murdoch'un TGRT'yi satın alarak Türk televizyon piyasasına girişi ve kanalın adını Amerika'daki kanalıyla aynı olarak FOX TV yapması da uzun sürmemiştir. 2009 yılından itibaren yeni bir jenerik ve grafik dizaynı ile yepyeni bir solukla yayınlarına devam etmiştir.


2010 yılında İtalya Serie-A futbol maçlarınının yayın hakkını satın alarak bu maçları da futbolseverlerle buluşturmuştur. FOX TV önceleri normalden çok daha fazla reklam yayınladığı için eleştirilere maruz kalmıştır. FOX TV haber bültenlerinde muhalif bir duruş sergilemektedir. Ana Haber bültenini hafta içleri ünlü televizyoncu Fatih Portakal, hafta sonları akşam haberlerini Gülbin Tosun sunmaya devam etmektedir. Kanal 11 Ağustos 2010'dan beri yeni logosu ile yayınlarını sürdürmektedir.


2012 yılında eski logosuna dönüş yapan ve geniş ekran formatına geçen FOX TV, FOX HD kanalı ile birlikte Türksat 4A, D-Smart, Kablo TV, Digitürk ve Filbox platformlarından yayınlarını sürdürmektedir. Sıkı hayranları olan birçok TV dizisine de ev sahipliği yapan FOX TV'nin en sevilen dizileri; kısa bir süre önce final yapan Kalbimdeki Deniz, No:309, Şevkat Yerimdar ve Savaşçı dizileridir. Fatih Portakallı Ana Haber Bülteni ise ayrı bir ekol olarak hayranlarına ulaşmaktadır.


Etiketler : foks canlı yayın, fox izle, fox türkiye, fox tv, canlı, izle HD, canlı tv izle
Kategori : UlusalŞehir : -

Fox TV DİZİLERİ

Fox TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • ÜnvanHuzur Radyo TV A.Ş.
  • Webhttp://www.fox.com.tr
  • E-mail[email protected]
  • Telefon0212 414 90 00
  • AdresKazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu/İstanbul
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • erkan tayyar, diyor ki 1 hafta önceBursa dan katılıyorum bugün millieğitim nitelikli niteliksiz okulları açıkladı okulumuz ATATÜRK lisesine kayıt olurken 460-470 puanla yerleşme yapıldı ve şuan NİTELİKSİZ okul olurken puan anlamında çok düşük olan imam hatip okulları ve mesleki okullar nitelikli oldu NEYE GÖRE KİME GÖRE NİTELİK başarının puanların baz alınmadığı kesin ERKAN TAYYAR
Ulusal Kanallar