CNN Türk Canlı İzle

157
Canlı
tam ekran!

CNN Türk

ABD kökenli ünlü televizyon kanalı CNN'in ülkemizden Doğan Holding ile ortaklığından ortaya çıkan kanal olan CNN Türk 1999 yılından beri faaliyettedir. Formula 1 yarışlarıyla popülerliğini arttıran, CNN kaynaklı haberleri yayınlayan, Oradaydım, Bir Yudum İnsan ve 5N1K gibi popüler programlara ev sahipliği yapan kanal olarak başarısını günden güne arttırmıştır.


Kanal D ile ortak haber merkezi yürüten CNN Türk, D-Smart, Filbox, Digitürk, Teledünya ve Kablo TV üzerinden de izlenebilmektedir. Geniş ekran formatıyla izleyicilerin karşısına çıkması 2012 yılındadır. CNN'in açılımı Cable News Network'tur. Günümüzde alternatif haber kanalı olarak çok ciddi izleyici kitlesine sahip kanalda, haber akışları günün 24 saati devam etmektedir.


"İlk bilen siz olun" sloganı ile ekranlarda yer alan CNN Türk kanalının eski adı Eko TV'dir. Kanal D, teve2, TAY TV, Dream TV, Cartoon Network ile kardeş kanaldır. Politik programları ilgiyle izlenen kanalda birçok ünlü isim programlarına devam etmektedir. Aynı zamanda HD kanalıyla da aynı program akışını sağlayan CNN Türk farklı spor müsabakalarına da yer vermektedir.


Etiketler : canlı cnn türk izle, tv izle, canlitvizle, hd, haber kanalı
Kategori : Haber Şehir : İstanbul

CNN Türk PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan DORUK TELEVİZYON VE RADYO YAYINCILIK A.Ş.
  • Web http://www.cnnturk.com.tr
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 413 54 49
  • Adres Doğan TV Center 100. Yıl Mah. 34204 Bağcılar/İstanbul